Sigorta Acentesi Teknik Personeli

İş Tanımı
 
Mapfre Sigorta ekranlarına hakim, en az 1 yıl acente veya sigorta şirketinde çalışmış, acente teknik personel olma yeterliliğine sahip personel alınacaktır . İş organizasyonu yapmak,  Yeni ve yenileme poliçeleri için fiyat teklifi çalışmaları yapmak,  Mevcut müşteri ilişkilerini yönetmek,  Mevcut müşteriler için sözleşme/poliçe takibi yapmak,  Hasar takibi yapmak, Tercihen ön muhasebe bilgisi sahibi.  
 
Nitelik ve Beceriler
 
Ofis programlarına ve sigortacılık programlarına ( Tercihen Mapfre Sigorta ekranlarına ) hakim. Gelişmeye ve öğrenmeye açık, En az 1 yıl acente veya sigorta şirketi deneyimli.  
 
Meslek Bilgileri
MeslekDeneyimSigorta Acentesi Teknik Personeli 
Öğrenim ve Kişisel Bilgiler
ÖğrenimEn Az Öğrenim Seviyesi:ÖnlisansEn Fazla Öğrenim Seviyesi:Yüksek LisansCinsiyetYaşKadın20- -35 (20.11.2000 – 10.11.1985 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi
Çalışma Adresi:MEŞRUTİYET MH. VALİ KONAĞI CD. NO:125 / 2 NİŞANTAŞI
ŞİŞLİ
İSTANBUL / TÜRKİYE
Tercih Edilen İkamet İlçeleri:İSTANBUL/MERKEZ ,  SULTANGAZİ ,  ARNAVUTKÖY ,  BEYLİKDÜZÜ ,  ESENYURT ,  BAŞAKŞEHİR ,  ÇEKMEKÖY ,  SANCAKTEPE ,  ATAŞEHİR ,  ESENLER ,  TUZLA ,  SULTANBEYLİ ,  MALTEPE ,  GÜNGÖREN ,  BAHÇELİEVLER ,  BAĞCILAR ,  AVCILAR ,  BAYRAMPAŞA ,  ÜMRANİYE ,  PENDİK ,  KÜÇÜKÇEKMECE ,  KAĞITHANE ,  BÜYÜKÇEKMECE ,  ZEYTİNBURNU ,  ÜSKÜDAR ,  ŞİŞLİ ,  SİLİVRİ ,  SARIYER ,  KARTAL ,  KADIKÖY ,  GAZİOSMANPAŞA ,  FATİH ,  EYÜP ,  BEYOĞLU ,  BEYKOZ ,  BEŞİKTAŞ ,  BAKIRKÖY
İrtibat Bilgileri:İsim:ERDİNÇ KALAFATÜnvan:MÜDÜRTelefon:E-posta:ekalafat@nisantasisigorta.com.tr
Ücret ve Diğer Bilgiler
 
Sosyal Olanaklar:Ulaşım Ücreti Desteği, Yemek Ücreti Desteği
En Az Ücret:2308 TL (AGİ Dahil Değil)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir