Fizyoterapist ARANIYOR

İş Tanımı
 
Ankara, Çayyolu ve İstanbul, Beyoğlu merkezimizde faaliyet gösteren Bilmen Wellness Center da tam zamanlı olarak çalışacak ve yetiştirilecek fizyoterapist çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgilenenlerin istanbul@bilmen.com.tr adresine resimli öz geçmişlerini göndermelerini rica ediyoruz.
 
Nitelik ve Beceriler
 
Üniversitelerin Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun,Tanı, tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi,İletişimi kuvvetli, dinamik, enerjik ve takım çalışmasına yatkın, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Alanı ile ilgili güncel gelişmeleri takip eden,Sorumluluğundaki her şeyi takip etme, tamamlama ve raporlama,Çözüm odaklı, sabırlı, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli,Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Sigara kullanmayan,Tercihen manuel terapi, lenf ödem alanlarında eğitim almış fizyoterapist arıyoruz.
 
Meslek Bilgileri
MeslekDeneyimFizyoterapist1   11
Öğrenim ve Kişisel Bilgiler
ÖğrenimEn Az Öğrenim Seviyesi:LisansEn Fazla Öğrenim Seviyesi:DoktoraCinsiyetYaşErkek18- -25 (17.02.2002 – 07.01.1995 tarihleri arasında doğan kişiler)Kadın18- -25 (17.02.2002 – 07.01.1995 tarihleri arasında doğan kişiler)

Çalışma Adresi Bilgisi
Çalışma Adresi:ÇUKUR MAH. CEZAYİRLİ HASAN PAŞA SOK. NO.3/1 BEYOĞLU/İSTANBUL
BEYOĞLU
İSTANBUL / TÜRKİYE
Tercih Edilen İkamet İlçeleri:BEYOĞLU
İrtibat Bilgileri:İsim:MEHMET KASIMÜnvan:YÖNETİCİTelefon:902122312855E-posta:istanbul@bilmen.com.tr
Ücret ve Diğer Bilgiler
 
Askerlik Durumu:Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir